دفتر وکالت مجازی امروزه یکی از جدیدترین ساختارهای ارائه خدمات حقوقی با استفاده از فن آوری روز است. علاوه بر مزایای متعدد مانند کاهش سفرهای درون شهری  و آلودگی هوای ناشی از ترافیک و نیز فراهم نمودن امکان دسترسی به کلیه خدمات حقوقی حرفه ای، امکان بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت در دوره شیوع ویروس کوید ۱۹ نیز این نیاز را تشدید و استقبال از آن را تسریع بخشید.

موسسه حقوقی اندیشه نیز با رویکرد فراهم نمودن دسترسی افراد به خدمات حقوقی، دفتر وکالت مجازی خود را افتتاح کرده است که پس از ثبت نام و ایجاد صفحه کاربری اختصاصی، کاربر می‌تواند تشکیل پرونده دهد، تقاضای وقت مشاوره آنلاین (صوتی/ تصویری) ثبت کند، پرداخت ها را انجام داده و یا وکالت دهد. همچنین امکان پیگیری پرونده های مطروحه از طریق داشبورد اختصاصی هر کاربر فراهم شده است.

ما پلتفرم آنلاین معرفی وکیل نیستیم ما دفتر وکالت مجازی در اختیار کاربران قرار داده ایم و خدمات ارائه شده در این فضا صرفاً توسط وکلا و مشاورین موسسه انجام می‌شود که علاوه بر اطمینان از رازداری و حفظ اطلاعات فردی و محرمانه شما، تعهد به ارائه خدمات حرفه‌ای نیز معیار اصلی فعالیت ما در این حوزه است.

برای ورود به دفتر ما این بار کافی است روی لینک زیر کلیک کنید و صاحب یک پرونده اختصاصی در دفتر موسسه حقوقی اندیشه شوید.

http://online.andishehconsultancy.com/login