موسسه حقوقی اندیشه، از سال ۱۳۹۴ با تیمی از وکلای متخصص، مجرب و مشاورین زبده‌ی مالیاتی، با شماره ثبت ۳۵۸۹۳ تاسیس شد. این موسسه، تاکنون به موکلین خود اعم از شرکت ها و اشخاص، در دعاوی مختلف، خدمات حقوقی گوناگون ارائه داده است.تیم وکلا و مشاورین اندیشه، با اتکا به سابقه‌ی طولانی همکاری با شرکتهای بین المللی در ایران و خارج از کشور، موفق شده است به عنوان نماینده و شریک تجاری چندین موسسه حقوقی و سرمایه گذاری معتبر اروپایی در ایران فعالیت کند و در طی سالها، خدمات گسترده و منحصر به فردی را به شرکت های ایرانی وبین‌المللی ارائه دهد.

مهم‌ترین زمینه‌های خدمات ما عبارتند از:

– حقوق سرمایه‌گذاری، مشارکت، ادغام و تصاحب شرکت‌ها

– تنظیم و بررسی قراردادهای داخلی و بین‌المللی

– حقوق گمرک و قاچاق

– حقوق رقابت ناعادلانه و انحصار

– حقوق کار و امور استخدامی

– حقوق مالکیت فکری

– مالیات و حسابرسی

– حل‌وفصل دعاوی (حقوقی، تجاری، کیفری و بین‌المللی)

و…

در حال حاضر، طیف گسترده ای از شرکت های ایرانی، شرکت های بزرگ بین المللی فعال در کشور و همچنین افراد، موکلین موسسه اندیشه را تشکیل می‌دهند. برای اطلاعات بیشتر درباره خدمات، به قسمت دعاوی حقوقی در منوی اصلی مراجعه نمایید. همین طور برای ارتباط با وکلا و مشاورین موسسه حقوقی اندیشه، کلیک کنید. 

آشنایی با رزومه‌ی وکلا و مشاورین موسسه حقوقی اندیشه :

 مژده پورمند – وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و مدیرعامل موسسه :

مژده پورمند، دانش آموخته‌ی دانشکده‌ی حقوق دانشگاه شهید بهشتی و عضو کانون وکلای دادگستری از سال ۱۳۸۴ است. او وکالت حرفه ای را پس از اتمام دوره کارآموزی کانون وکلا در یک موسسه حقوقی آلمانی درکشور امارات شروع کرد و پس از ۳ سال تجربه‌ی ارزنده و بازگشت به ایران، به عنوان مشاور یا مدیر کل امور حقوقی در شرکتهای بزرگی مانند BAT, Novo Nordisk, Unilever  مشغول به کار بوده است. از زمان تاسیس موسسه اندیشه، وی به عنوان مشاور حقوقی و وکیل در بسیاری از شرکتهای سرمایه گذاری بین المللی در ایران، فعالیت داشته است. مژده پورمند در مسائل مربوط به شرکتها ، قراردادهای بین المللی و داخلی و نیز دعاوی تجاری تخصص دارد. همچنین به عنوان سخنران در جلسات گوناگون بین المللی در داخل و خارج از ایران حضور یافته ومسلط به زبانهای انگلیسی و فرانسوی است.

میترا پورمند – وکیل دادگستری، مشاور حقوقی و عضو هیئت مدیره :

میترا پورمند، دانش آموخته دانشکده حقوق دانشگاه تهران و فارغ التحصیل دانشگاه قم در مقطع کارشناسی ارشد حقوق بین الملل و عضو کانون مشاوران قوه قضاییه است. وی در شرکتهای گوناگون در بخش حقوقی و بازرگانی خارجی به عنوان مشاور حقوقی سابقه کار داشته و از زمان تاسیس موسسه اندیشه، به عنوان مشاور حقوقی، وکیل و یکی ازاعضای هیات مدیره این موسسه به شرکتها و افراد مشاوره حقوقی داده و به عنوان وکیل در پرونده‌های متعددی شرکت کرده است. او به زبان انگلیسی تسلط کامل داشته و با زبان عربی نیز آشنایی دارد.

 

عبدالمحمد پورمند – مشاور ارشد مالیاتی و عضو هیات مدیره :

عبدالمحمد پورمند با ۳۰ سال سابقه، به عنوان مدیر مالی و مشاور امین سرمایه گذاری صنایع مختلف ایران و با مدرک کارشناسی ارشد مدیریت مالی، به شرکت‌ها و افراد در زمینه طرح‌های سرمایه گذاری، مسائل و پرونده‌های مالیاتی و اصول حسابداری مشاوره تخصصی می‌دهد.

مریم مهردوست – مشاور ارشد حقوقی :

مریم مهردوست دانش آموخته‌ی دانشگاه شهید بهشتی در مقطع کارشناسی ارشد رشته مالکیت فکری است. با اتکا به سابقه‌ی طولانی اشتغال به عنوان مشاور حقوقی در شرکتهای داخلی و بین المللی مانند یونیلیور، در حال حاضر به عنوان یکی از اعضای تیم حقوقی اندیشه به شرکتها مشاوره حقوقی ارائه می‌دهد. وی با توجه به رشته تحصیلی و سابقه‌ی کاری، تخصص و تجربه‌ی ویژه در زمینه‌ی فعالیت‌های حفظ برند و مبارزه با برندهای تقلبی و قاچاق دارد.

یوسف امین پور – وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی :

یوسف امین پور با بیش از ۱۵ سال سابقه کار وکالت یکی از اعضای‌ اصلی تیم دعاوی موسسه حقوقی اندیشه است. او با وکالت شرکت‌ها و افراد مختلف، تجربه‌ی و تخصص ارزشمندی در مدیریت و پیشبرد پرونده‌های حقوقی و یا کیفری دارد. وی عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است.

برای ارتباط با وکلا و مشاورین موسسه حقوقی اندیشه، کلیک کنید.